Darmowa energia prosto ze słońca. Nasze komponenty to najnowocześniejsze i potwierdzone certyfikatami panele oraz inwertery dostępne na rynku. Dzięki temu masz pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie działała niezawodnie przez długie lata. Gwarantujemy korzystne warunki, bezpieczeństwo oraz szybką realizację.

Panele fotowoltaiczne to inwestycja. Ceny prądu nigdy nie były wyższe, a coroczne podwyżki są mocno odczuwalne na naszym budżecie domowym. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną staniesz się niezależny od tych zmian.

Wykonujemy usługi wraz z wszelkimi formalnościami. Inwestycja w fotowoltaikę to znacząca oszczędność na przyszłość dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nieustannie dbamy o wysoką jakość naszych instalacji fotowoltaicznych i współpracujemy jedynie z uznanymi producentami specjalistycznych komponentów. Właśnie dlatego w naszych konstrukcjach stosujemy produkty pochodzące od cenionych światowych marek, takich jak SolarEdge, Fronius, SofarSolar, SMA, REC, QCELLS, LONGI, JASOLAR, SELFA, WINAICO, SHARP czy też DEHN. Wiemy, że nasze instalacje fotowoltaiczne są godne zaufania, dlatego też oferujemy wieloletnie gwarancje na nasze projekty, dotyczące zarówno samych paneli, jak i ich montażu.

Warto pamiętać, że efektywność paneli fotowoltaicznych dla domu jest indywidualną kwestią i może się ona różnić w przypadku poszczególnych budynków. Istotne znaczenie będą mieć przede wszystkim takie czynniki jak położenie domu względem stron świata, a także nachylenie dachu budowli i kąt trafiania na niego promieni słonecznych. Doświadczeni specjaliści zatrudnieni w naszym zespole zwrócą uwagę na wszystkie te kwestie i pomogą w zaprojektowaniu wydajnej konstrukcji. Rozważasz instalację paneli fotowoltaicznych dla swojego domu lub firmy? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz – nasi pracownicy z chęcią przybliżą Ci przebieg tego procesu, odpowiedzą na wszystkie pytania i wykonają darmową wycenę instalacji fotowoltaicznej. Rozpocznij drogę do niższych rachunków już dzisiaj!

Zadzwoń już teraz: +48 503-156-680