EL-BAU

oferta

Bruk

Kostka brukowa to popularny materiał budowlany wykorzystywany do wykańczania zarówno dużych inwestycji publicznych, jak i otoczenia prywatnych posesji. Z uwagi na zastosowanie, kostkę brukową dzielimy na przemysłową oraz ogrodową. Pierwsza wykorzystywana jest do budowy ciągów komunikacyjnych w przestrzeni publicznej. Druga z kolei służy do aranżacji przestrzeni wokół domu. W swojej ofercie posiadamy kostkę brukową firmy Pozbruk.

Bruk

Pozbruk

KOSTKA BRUKOWA

Kostka brukowa to najpopularniejszy materiał budowlany, służący do wykańczania nawierzchni takich jak drogi, chodniki, parkingi, podjazdy czy ścieżki. Wykorzystywana jest zarówno do realizacji dużych inwestycji publicznych, jak i na prywatnych posesjach. Ze względu na zastosowanie, kostkę brukową można podzielić na przemysłową oraz ogrodową. Pierwsza przeznaczona jest do budowy ciągów komunikacyjnych w przestrzeni publicznej, placów oraz wykańczania innych dużych powierzchni. Druga z kolei służy do aranżacji przestrzeni wokół domu.

KOSTKA TARASOWA

Kostka tarasowa oferowana przez POZBRUK to wybrana grupa produktów, które zazwyczaj wykorzystywane są do budowy ścieżek ogrodowych, tym niemniej doskonale sprawdzają się również jako nawierzchnie tarasów. Urozmaicone formaty oferowanych produktów oraz bogaty wybór kolorów kostki tarasowej dają możliwość dopasowania ich zarówno do stylu, jak i charakteru domu czy ogrodu. Kostka brukowa na taras POZBRUK idealnie wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne, dotyczące nowoczesnego wyglądu nawierzchni wokół domu.

KOSTKA OGRODOWA

Kostka ogrodowa POZBRUK to grupa produktów przeznaczona do tworzenia nawierzchni dekoracyjnych w ogrodach oraz w otoczeniu domów, hotelów, pensjonatów czy też obiektów użyteczności publicznej. Słowem wszędzie tam, gdzie zależy nam na estetycznym i reprezentacyjnym wyglądzie ścieżki, drogi, placu lub podjazdu. Wiedząc, że nasze ogrody są różne, urządzone w rozmaitych stylach i konwencjach, oferujemy szeroki wybór kostki brukowej do ogrodu. Dotyczy on zarówno dostępnych kolorów kostki oraz sposobów jej wykończenia. POZBRUK oferuje kostkę ogrodową o wielu powierzchniach: gładkiej, płukanej, postarzanej lub strukturalnej. Dzięki tak dużemu wyborowi kostka na ścieżki ogrodowe POZBRUK nadaje się idealnie do wykorzystania w projektach utrzymanych w różnych stylach – od tradycyjnych po bardzo nowoczesne.

KOSTKA BRUKOWA PRZEMYSŁOWA

W budowie infrastruktury drogowej szerokie zastosowanie znajduje przemysłowa kostka brukowa. Ta oferowana przez POZBRUK popularna i charakterystyczna szara, czerwona i grafitowa kostka brukowa posiada doskonałe parametry techniczne, przez co świetnie sprawdza się zarówno przy budowie dróg, chodników, parkingów, podjazdów czy ścieżek, jak i na bardziej wymagających powierzchniach: placów manewrowych dla samochodów ciężarowych czy hal przemysłowych i magazynowych. Posiadamy produkty w różnych wzorach i rozmiarach, co daje wiele możliwości aranżacji nawierzchni. Kostka brukowa szara i kostka brukowa czerwona POZBRUK pozwalają na ułożenie odrębnych sekcji powierzchni, tworząc ciekawe kompozycje, stosowane często na przystankach czy ścieżkach rowerowych. Wszystkie produkty z naszego asortymentu charakteryzują się doskonałymi właściwościami fizycznymi co sprawia, że są odporne na wahania temperatur i inne zmiany fizyczne. Ich powierzchnia jest odporna na duże ściskanie i łamanie.

OBRZEŻA BETONOWE: KRAWĘŻNIKI, OPORNIKI I PALISADY

Wszelkie powierzchnie budowane czy to z kostki brukowej, czy z płyt betonowych wymagają odpowiedniego obrzeża nawierzchni, starannego wykończenia krawędzi. Szczególnie istotne jest zapewnienie stabilizacji ułożonej nawierzchni oraz zabezpieczenie wykonanej podbudowy przed podmywaniem. Do tego zadania świetnie nadają się obrzeża betonowe, krawężniki, oporniki i palisady. Elementy te poza tym, że wzmacniają nawierzchnię i zapobieganiu rozsuwaniu się jej elementów, mogą pełnić również funkcje dekoracyjne. Bogata oferta obrzeży betonowych POZBRUK pozwala dobrać wybarwienie do koloru nawierzchni, tak aby stworzyły spójną całość.

PŁYTY TARASOWE

Płyty tarasowe Presstone to szeroka gama produktów POZBRUK rekomendowanych do stworzenia stylowego i funkcjonalnego tarasu. Miejsca, które stanowi przestrzeń do odpoczynku i relaksu dla domowników. Często nazywane jest ono przedłużeniem salonu i zazwyczaj wychodzi na ogród, zapraszając do spędzania czasu w otoczeniu zieleni. Taras sam w sobie jest też reprezentacyjnym elementem przydomowej architektury. Istnieje wiele technik jego budowy, z których najtrwalsza to zastosowanie nawierzchni betonowej. W ofercie firmy POZBRUK klienci znajdą dwie rekomendowane grupy produktów przeznaczonych do budowy tarasu: płyty tarasowe Presstone oraz kostkę tarasową.

OGRODZENIA BETONOWE

Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa oraz prywatności to główne funkcje, jakie spełnia ogrodzenie. Do tego powinno być trwałe, a jego wygląd nawiązywać do zastosowanej nawierzchni, koloru dachu czy elewacji. Ogrodzenia betonowe oferowane przez POZBRUK w pełni spełniają te warunki, a także posiadają niezaprzeczalną zaletę: doskonale imitują naturalny kamień łupany, a przy tym są znacznie od niego tańsze.