EL-BAU

oferta

Profile, listwy i narożniki

W naszej ofercie mamy profile, narożniki, listwy podtynkowe, elementy do dociepleń, profile cokołowe i profile PVC firm Protektor i Metpol. Profile (sufitowe i ścienne) występują w dwóch wersjach – super i standard, które różnią się grubością blachy. Narożniki natomiast (aluminiowe i siateczkowe) ułatwiają prace remontowe i wykończeniowe. Profile tynkowe umożliwiają stosowanie nowoczesnych maszyn tynkarskich, podobnie jak tradycyjnych metod rzemieślniczych. 

Profile, listwy i narożniki

Metpol

Firma Elbau , jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Metpol

produkującej cenione przez wykonawców profile do suchej zabudowy. Profile sufitowe i ścienne występują w dwóch wersjach – super i standard, które różnią się grubością blachy wykorzystywanej do produkcji.

W ofercie firmy są również narożniki – narożnik aluminiowy oraz narożnik siateczkowy, który przy zastosowaniu unikalnych rozwiązań technologicznych ułatwia prace remontowe i wykończeniowe.

Od lat rozszerzana jest także oferta  produktów stosowanych do tynków – narożniki i listwy podtynkowe oraz elementy do dociepleń, czyli narożniki z siatką, profile cokołowe i profile PVC – okienne i dylatacyjne.

Systemy do suchej zabudowy to także szereg akcesoriów, takich jak wieszaki, łączniki czy pręty mocujące. Wszystkie te produkty dostępne są w naszej ofercie.

Profile, listwy i narożniki

Protektor

Firma PROTEKTOR oferuje ponad 400 różnych profili tynkowych do niemal wszystkich zastosowań. Różnorodność jest jedną z zasad, którymi się kierujemy, ponieważ różnorodne są także wymagania branży budowlanej. Natomiast niezmienne są jakość i łatwość stosowania naszych produktów w praktyce. Materiały wyjściowe są zawsze najlepsze, a rozwiązania obróbkowe trwałe i inteligentne. 

Produkty tej firmy, znajdziecie Państwo w naszej ofercie