EL-BAU

oferta

Materiały izolacyjne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały izolacyjne do fundamentów takie jak masy bitumiczne, roztwory asfaltowe, styropiany wodoodporne, xps.

Materiały izolacyjne

ADW

IZOPLAST DYSPERBENT

Dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa

IZOPLAST DYSPERBENT jest nowoczesnym, wodorozcieńczalnym, nie zawierającym rozpuszczalników
organicznych środkiem do wykonywania izolacji wodochronnych na zewnątrz obiektów budowlanych. Produkt
prosty i wygodny w użyciu wymaga minimalnego nakładu pracy.

zobacz więcej

Przeznaczenie:

renowacja i konserwacja pokryć dachowych na podkładzie z pap asfaltowych oraz smołowych

  • wykonywania bezspoinowej warstwy hydroizolacyjnej na powierzchniach pionowych i poziomych z możliwością zastosowania osnów wzmacniających powłokę (np. siatka polipropylenowa, welony i tkaniny szklane,  włókniny  poliestrowe itp.)
  • wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych na wszelkich podłożach obiektów budowlanych

       m.in.: fundamentów, ław fundamentowych, stropów itp.

IZOPLAST® R

Roztwór asfaltowy

IZOPLAST R’ przeznaczony jest do gruntowania podłoży z betonu, gładzi cementowych, cementowo-gipsowych, nasycania elementów drewnianych (np. płoty ogrodzeniowe, gonty dachowe itp.), do stosowania jako warstwa gruntująca pod papy zgrzewalne oraz wykonywania samodzielnych „lekkich”powłok izolacyjnych.

zobacz więcej

PRZEZNACZENIE:

  • gruntowanie powierzchni betonowych i wykonywanie lekkich powłok izolacyjnych
  • zabezpieczanie powierzchni drewnianych, płyt wiórowych, azbestowo-cementowych
  • zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych, blach stalowych i ocynkowanych, konserwacja,
  • nasycanie gontów drewnianych, płotów, słupów drewnianych itp.


Przed wykonaniem gruntowania i lekkich powłok izolacyjnych należy odpowiednio przygotować podłoże tj. usunąć zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, usunąć skamieliny itp. W przypadku wykonywania nowych wylewek, względnie zacierania szczelin, gruntowanie należy wykonać po okresie sezonowania min. 10 dni. Czas tworzenia powłoki uzależniony jest od temperatury otoczenia, wilgotności powietrza, stanu podłoża, stopnia
pochylenia płaszczyzny, lecz nie powinien przekraczać ok. 6 godz.

Materiały izolacyjne

Tytan

Tytan Abizol R

Roztwór bitumiczny, lekko modyfikowany kauczukiem syntetycznym, przeznaczony do gruntowania podłoży betonowych oraz do wykonywania samodzielnych powłok hydroizolacyjnych typu lekkiego.

Disprobit

Dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa

Dyspersyjna masa asfaltowa modyfikowana kauczukiem syntetycznym do wykonywania powłok przeciwwilgociowych, poziomych i pionowych oraz do renowacji i konserwacji pokryć dachowych.

Materiały izolacyjne

WEBER

Webertec Superflex D3

Elastyczna mikrozaprawa uszczelniająca

Webertec Superflex D3 to hydraulicznie wiążąca, dwuskładnikowa mikrozaprawa hydroizolacyjna na bazie cementu, wyselekcjonowanego kruszywa, specjalnych dodatków oraz wodorozcieńczalnych żywic syntetycznych. KlasaCM O2P wg PN-EN 14891:2012, PN-EN 14891:2012/AC:2012 – Wyrób cementowy modyfikowany polimerami (CM), nieprzepuszczający wody, stosowany w postaci ciekłej, o zdolności do mostkowania pęknięć w niskiejtemperaturze (-20°C), odporny na działanie wody chlorowanej (O2P). Do stosowania pod płytki ceramiczne na zewnątrz pomieszczeń, na powierzchniach poziomych i pionowych oraz w basenach kąpielowych. Produkt przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.